DOI: https://doi.org/10.32626/2308-5878.2019-19.78-84

Обчислення кортежів розв'язків матричних поліноміальних рівнянь

Микола Олександрович Недашковський

Анотація


Наведені схеми для обчислення кортежів розв’язків матрич­них поліноміальних рівнянь n-го порядку

Повний текст:

PDF

Посилання


Икрамов Х. Д. Численное решение матричных уравнений. М. : Наука, 1984. 192 с.

Казимірський П. С. Розклад матричних многочленiв на множники. Київ : Наук. думка, 1983. 247 с.

Кублановская В. Н. К спектральной задаче для полиномиальных пучков матриц. Зап. науч. семинаров Ленигр. отд. Мат. ин-та АН СССР, 1978. Т. 80. С. 83–97.

Недашковський М. О. Ознаки збіжності матричних гіллястих ланцюгових дробів. Математичні методи та фізико-механічні поля. Львів, 2003. Т. 46, № 4. С. 50–56.